Legenda

Zauważysz w sklepie internetowym kilka symboli, które chcielibyśmy tutaj wyjaśnić. Zamierzeniem ich jest ułatwienie orientacji, zarówno pod względem potrzeb handlowych, jak i ważnych informacji o produkcie. W przeciwnym wypadku dwanaście tysięcy kreatywnych produktów może być „twardym orzechem do zgryzienia”.

Kupowanie masowe

Otrzymasz szczególnie dobre zniżki, jeśli kupisz dużą ilość.

B2B

Mamy ukierunkowany numer pozycji u naszych biznesowych i hurtowych klientów, bo już przewidzieliśmy dobrą równowagę pomiędzy investycją ,a potencjałem sprzedaży.

Rabaty ilościowe

Jeśli kupisz więcej sztuk tego samego produktu, może to być dla Ciebie korzystne finansowo.
Należy jednak pamiętać,że nie będziesz mógł łączyć różnych artykułów i otrzymać rabat – na przykład mieszając sześć różnych kolorów w zamówieniu, podczas gdy zniżka dotyczy tylko wybranego produktu

 

Cena netto

Dalszy rabat niedostępny.

Oferta specjalna

Cena tego produktu jest zmniejszona w stosunku do ceny normalnej.

Outlet

Zaoszczędź do 90% w naszym Outlecie. Oto podstawowe elementy, które sprzedajemy po obniżonych cenach, aby zrobić miejsce dla nowych dostaw, dodatkowo  wychodzące ze sprzedaży przedmioty lub towary zakupione w małych partiach w jakimś celu.

Papier jest bezkwasowy z neutralnym pH

Produkty oznaczone są symbolem, który oznacza, że papier jest bezkwasowy i posiada neutralne pH. Ma to pozytywny wpływ na żywotność papieru i otaczającego środowiska.

Papier jest wolny od ligniny

Produkty oznaczone są symbolem, który oznacza, że papier jest wolny od ligniny i posiada neutralne pH. Ma to pozytywny wpływ na żywotność papieru i otaczającego środowiska.

Papier można stosować w drukarce

Papier można stosować w drukarce.

Łatwopalne

Produkt jest łatwopalny lub wysoce łatwopalny. Środki ostrożności dotyczące stosowania produktu opisane są na opakowaniu, między innymi: materiał musi być trzymany z dala od źródeł ognia.

Niebezpieczny dla środowiska

Produkt jest szkodliwy dla środowiska - należy unikać zrzutów do środowiska, ponieważ powoduje długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Środki ostrożności dotyczące stosowania produktu są opisane na opakowaniu.

Drażniący / niebezpieczny

Produkt jest drażniący lub szkodliwy. Środki ostrożności dotyczące stosowania produktu są opisane na opakowaniu.

EasyKit

Łatwy skrót do twórczej działalności. Kompletny zestaw, który występuje w wielu odmianach i jest odpowiedni dla kilku osób w tym samym czasie.

Nowość

Nowy produkt w naszej ofercie.

Znak A

Ten produkt zmniejsza wpływ na środowisko naturalne, jak i na negatywne skutki zdrowotne u dzieci, młodzieży i dorosłych. Produkt ten spełnia bardziej rygorystyczne wymogi niż obecnie obowiązujące przepisy wprowadzone przez Wspólną Radę ds kreatywnych, artystycznych i rzemieślniczych materiałów (Joint Council for Creative, Arts and Craft Materials).

Znak CE

Produkt jest wytwarzany zgodnie z wymogami Unii Europejskiej dotyczącymi bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska.

Food Grade

Produkt jest dopuszczony do kontaktu z żywnością, w oparciu o europejskie wymagania w rozporządzeniu UE 1935/2004.

Zaufanie włókiennicze

Produkt jest wytwarzany bez użycia szkodliwych substancji w dalszej obróbce bawełny i spełnia rygorystyczne wymagania dotyczące materiałów włókienniczych przeznaczonych do kontaktu ze skórą.

Materiał organiczny

Produkt wykonany jest z bawełny uprawianej metodami ekologicznymi.

Der blaue Engel (Blue Angel)

Der Blaue Engel (Blue Angel) jest znaną, niemiecką etykietką ochrony środowiska środowiska. Karta, która prosiada tę etykietę wykonana jest w 100% z papieru makulaturowego. Jest ona przyznawana tylko produktom, które wykonują większość na rzecz ochrony środowiska - od produkcji do trwałego usunięcia.