O nas


 

Creativ Company – więcej niż dobry biznes

Kiedy dokonujesz zakupów w Creativ Company, chcielibyśmy, żebyś postrzegał nas jako swojego dostawcę asortymentu dla sztuki i rzemiosła. Stale pracujemy w kierunku zaoferowania naszym kilientom szybkiej dostawy, dobrej obsługi, najlepszych cen i dostarczania nowych inspiracji.

 

Nasze ambicje

Creativ Company została założona w Danii w 2000 roku, a dziś mamy 140 oddanych pracowników w siedmiu krajach europejskich. Nasze ambicje rosły w tym samym tempie, choć nasze podstawowe nastawienie jest wciąż takie samo: Creativ Company musi być najlepsza w swojej dziedzinie, zarówno w odniesieniu do środowiska pracy, jak i sposobu w jaki działamy i rozwijamy biznes.

 

Produkty i pomysły

Kreatywność jest naszą pasją. Chcemy pomóc wzniecić kreatywną iskrę, a tym samym wspierać i rozwijać twórczych, innowacyjnych i pomysłowych ludzi. Rozwijamy nasze własne przełomowe produkty, projekty i pomysły, a poprzez sieć partnerów i dostawców na całym świecie, mamy pewność, że znajdziemy produkty, które spełnią oczekiwania naszych kreatywnych klientow.

 

Trzeci najlepszy w Europie

Podczas naszych 11 lat na rynku otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród za tworzenie satysfakcji z pracy – i nie mniej za nasze zaangażowanie społeczne. W maju 2011 roku zostaliśmy nagrodzeni wielkim tytułem jako trzeci najlepszy w Europie „Great Place to Work”. W roku 2010 otrzymaliśmy nagrodę specjalną w konkursie za bycie miejscem pracy w Europie, z którego pracownicy są najbardziej dumni.

 

Społeczna odpowiedzialność

Naturalną częścią naszego DNA jest to, że chcemy być w stanie pomagać ludziom, którzy z różnych powodów mają trudności ze zdobyciem pozycji na rynku pracy. Dlatego 10-15% naszych pracowników zatrudnionych jest w szczególnych warunkach pracy chronionej.